Te koop €2.415.000 - Kasteel
EXCLUSIEF in de verkoop!
Chazemais (Allier 03)
Dit prachtige kasteel, ideaal gelegen op slechts 17 km van Montluçon, 1 uur van Clermont-Ferrand, 3 uur van Parijs en Lyon en 4 uur van Bordeaux, is een neoklassieke residentie uit 1875, gebouwd door generaal Louis-Henri d ‘Auvergne en uitgebreid in 1934 met twee torens.
Dit landgoed ligt in het hart van een prachtig park van 16 hectare en biedt een prachtige natuurlijke omgeving voor ontspanning en vrije tijd.
Kronkelende paden, uitgestrekte groene ruimten en rustplaatsen nodigen uit tot wandelen, picknicken en opnieuw contact maken met de natuur.
Een volledig gerenoveerd en getransformeerd kasteel.
Aangekocht in 2019, is het landgoed uitgebreid gerestaureerd door de nieuwe eigenaren.
Vandaag de dag is het een gerenommeerde locatie voor toerisme, cultuur en evenementen, die wordt geëxploiteerd als een naamloze vennootschap en groeiende inkomsten genereert.
Het kasteel bestaat uit :
– Begane grond: entree, hal, 2 ontvangstruimten, 1 zitkamer, 1 biljartkamer, 1 muziekkamer.
– Eerste verdieping: 5 gastenslaapkamers.
– Wellnessruimte: sauna, solarium, massagedouche.
– Vergaderzaal.
– 2 gîtes
– 3 onafhankelijke huizen (directeurswoning, tuinmanswoning, conciërgewoning met een gîte voor 7 personen en een andere voor 8 personen).
– Een personeelsappartement bestaande uit: keuken, eetkamer, 2 salons, 1 studeerkamer, 5 slaapkamers, 2 badkamers, WC, kelder.
– Garage, werkplaats en agrarisch gebouw.
Een winstgevende en veelbelovende investering!
Het kasteel wordt momenteel gebruikt voor B&B, gîtes en evenementen (bruiloften, seminars, enz.).
Omzet :
– 2022: €139.000
– 2023: €189.000
– 2024: €240.000
– 2025 en 2026: bijna volledig.
Dit uitzonderlijke landgoed biedt een unieke investeringsmogelijkheid in een prestigieuze omgeving en een snelgroeiende sector!